Super goditje, Shaqiri i pafat (VIDEO)
Liverpool është duke humbur me rezultatin 2-1 ndaj Wolves në "Molineux Stadium".

Në një goditje standarte, Xherdan Shaqiri godet në mënyrë perfekte, por topi godet shtyllën dhe merr një kthesë të ndryshme i cili përfundon jashtë vijës fundore.

Shaqiri ka qenë i pafat në këtë rast, pasi do të kishte qenë deçiziv për skuadrën e Jurgen Klopp që do të kishte barazuar rezultatin ndaj Wolves. /albeu.com/
Shtuar më 07/01/2019, ora 22:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori