Super gol “alla” Messi (VIDEO)
Milan Petrzela
Milan Petrzela, mesfushori i Viktoria Plzen, skuadër që dje u mposht nga Messi & Co, 0 me 4, ka shënuar një super gol në kampionatin çek të futbollit.

Në ndeshjen ndaj Hradec Kralove lojtari u nis nga zona e tij dhe duke kaluar të gjithë lojtarët, së bashku me portierin kundërshtar shënoi një gol që vetëm Messi ka arritur ta shënojë. /albeu.com/


Shikoni këtë gol fantastik:

ltas-ad">
jwplayer2" name="jwplayer2" src="http://www.albeu.com/player/jw/player.swf" width="480" height="400" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" wmode="transparent" flashvars="width=480&height=400&file=http://ciner.mncdn.net/ht/2011/11/01/1D0804E841166DE003BBE4549DA171A1_c.mp4&plugins=ltas&ltas.cc=caqvgsngjafdrzo" />
Shtuar më 02/11/2011, ora 16:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori