Super gol nga Aguero, kjo është "predha" nga jashtë zone (VIDEO)
Foto ilustruese
Në Angli po luhet ndeshja mes Manchester City dhe Huddersfield, ku kampionët e kësaj lige kanë kaluar në avantazh.

Golin e avantazhit për Cityn e ka shënuar, argjentinasi , Sergio Aguerominutën e 25'.

Aguera i pozicionuar aty ku kishte pamje të qartë me portën ka lëshuar një predhë duke shkundur rrjetën kundërshtare. /albeu.com/
Shtuar më 19/08/2018, ora 14:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori