Super gol nga Messi, Barcelona kalon në avantazh ndaj Las Palmasit (VIDEO)

Barcelona ka kaluar në avantazh ndaj Las Palmasit në "Estadio de Gran Canaria".

Është Leo Messi që ka shënuar pas një super goli të shënuar nga goditja e dënimit duke e dërguar në trekëndëshin e portieri kundërshtarë.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 23'-të. /albeu.com/
Shtuar më 01/03/2018, ora 21:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori