Super Griezmann, Atletico Madrid shënon edhe golin e dytë ndaj Marseilles (VIDEO)

Pëlqej
Atletico Madrid ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Marseilles në "Parc Olympique Lyonnais".

Ai që ka shënuar është përsëri, Antoine Griezmann që ka realizuar në minntën e 50'-të.

Ndeshaj po zhvillohet dhe është minuta e 52'-të. /albeu.com/
Shtuar më 16/05/2018, ora 21:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori