Super Hyka, gjen golin e parë në Amerikë në sekondat e fundit (VIDEO)
Pëlqej
Jahmir Hyka më në fund ka gjetur golin e parë në aventurën e re që ka nisur në Amerikë. Futbollisti i kombëtares sonë ka shënuar një gol shumë të rëndësishëmsekondat e fundit për skuadrën San Jose Earthquakes në barazimin 1-1 ndaj Dallas.

Hyka zhvilloi një ndeshje mjaft të mirë, për ta mbyllur gjithçka në mënyrë perfekte, kur gjeti një gol shumë të rëndësishëm, pas një hutimi të mbrojtjes kundërshtare.

Kujtojmë që Hyka është transferuar gjatë janarit në Amerikë dhe deri më tani ka bërë paraqitje shumë të mira./albeu.com/

Shtuar më 15/04/2017, ora 10:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori