Super Ibra, kuqezinjtë mbajnë kreun (VIDEO)


Milani ka fituar 0-2 në transfertë ndaj Cagliarit.

Ishte Zlatan Ibrahimovic që shënoi të dy golat në minutat 6' dhe 52' me 11-metërsh.

Me këtë fitore, Milani mban kreun me 43 pikë.

Shtuar më 18/01/2021, ora 22:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori