Super Icardi, Interi fiton derbin ndaj Milanit (VIDEO)
Pëlqej
Interi ka marrë një fitore të rëndësishme sonte në "Derby della Madonnina" ndaj Milanit me rezultatin minimal 1-0 në Giuseppe Meazza.

Të dyja skuadrat që në fillim të ndeshjes tentuan të shënonin golin. Si Interit dhe Milanit iu anulua nga një gol, se lojtarët në pozicion jashtë-loje.

Golin e fitores për Zikaltërit e shënoi Mauro Icardi në minutën e 92'.

Pas kësaj fitoreje Interi renditet në vendin e 3 me 19 pikë, ndërsa Milani në vendin e 12 me 12 pikë. /albeu.com/
Shtuar më 21/10/2018, ora 22:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori