Super Kroacia, bombardon Hungarinë në 45 minutat e para (VIDEO)
Kroacia është duke e mposhtur 3-0 Hungarinë.

Pas mesfushorit të Real Madridit, Luka Modric, ka realizuar edhe 25-vjeçari, Bruno Petkovic.

Ai shënoi për 2-0 me thembër në minutën e 24’ një super gol.

Petkovic shënon dhe golin e trete ne minuten e 42'
Shtuar më 10/10/2019, ora 21:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori