Super Reali, Los Blancos dyfishojnë shifrat (VIDEO)
Reali i Madridit ka shënuar dhe golin e dytë përballë Monchengladbach.

Është sërish Bezema ai që me dopietën e tij i jep qetësinë madrilenëve. /albeu.com/
Shtuar më 09/12/2020, ora 21:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori