Super-spot për këpucët e reja të Neymar (VIDEO)
Pëlqej
Fushata e re publicitare e Nike Hypervenom, me Neymar si protagonist kryesor, është shndërruar në një virus për rrjetet sociale. Gjigandi amerikan i produkteve sportive ka publikuar së fundmi spotin e titulluar "Espejos", për të reklamuar këpucët e reja Nike Football App.

Spoti i ri, në të cilin ylli brazilian i Barcelonës shfaqet i vetëm përballë një ekipi të tërë, është parë nga të paktën 82 milionë persona në Facebook, Twitter, Instagram dhe Youtube. /albeu.com/
Shtuar më 20/08/2014, ora 14:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori