Super Ter Stegen, shikoni çfarë pritje ka bër kundër Lyonit (VIDEO)


Marc-Andre Ter Stegen po bë një performancë të jashtëzakonshme sonte kundër Lyonit në Champions League.

Në minutën e 8 portieri gjerman pritje një goditje të fuqishme të Martin Terrier, pasi topi preku dhe traversen.

Për më tepër shikoni videon. /albeu.com/
Shtuar më 19/02/2019, ora 21:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori