Super Uzuniiiiiii, ndëshkon Juventusin (VIDEO)
Myrto Uzuni i ka realizuar Juventusit në Torino.

Përballja ndaj ndaj Ferencvaros hapet keq për skuadrën e Andrea Pirlos.

Hungarezët e nisën më mirë takimin duke qenë agresiv dhe gjetën golin e shqiptarit që festoi si Ronaldo më pas.
Shtuar më 24/11/2020, ora 21:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori