Supergoli i Cuadrados zgjidhet më i miri i javës në Ligën e Kampioneve (VIDEO)
Liga e Kampionëve ka zgjedhur golin më të mirë të javës së parë të sezonit të ri 2019/20.

Gjatë të martës dhe mërkurës u zhvilluan takimet e para të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve.

I tillë ishte edhe goli i anësorit Juan Cuadrado, i cili e shënoi në barazimin 2-2 ndaj Atletico Madridit.

Ky gol i Cuadrados u vlerësua lartë dhe u zgjodh si më i miri i javësLigën e Kampionëve.

Cuadrado në këtë garë mposhti golin e Angel Di Marias ndaj Real Madridit, atë të Lucas Moura kundër Olympiacosit dhe atë të Edson Alvarez ndaj Lille.
Shtuar më 20/09/2019, ora 16:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori