Supergoli i fundjavës vjen nga Spanja (VIDEO)
Kjo e diel do presë zhvillimin e shumë ndeshjeve nga të gjitha ligat në Evropë, e ndër më ato kryesoret La Liga është e para që ngre siparin e kësaj dite me ndeshjen e orës 12:00.

Aktualisht po luhet sfida me Valladolid dhe Celta Vigo. Kanë mjaftuar 16’-të minuta për miqtë që të kalojnë në avantazh me golin e Sisto.

Një gol i tëri për t’u shijuar: Marrje topi, driblim dhe një gjuajtje sa e çuditshme dhe e saktë që shtang portierin dhe përfundon në trekëndësh.
Shtuar më 27/01/2019, ora 13:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori