Supergoli i shqiptarit shpallet më i bukuri i javës në Bundesliga (VIDEO)
Lojtari me origjinë shqiptare që luan me përfaqësuesen e Kosovës, Milot Rashica, ka bërë një paraqitje mjaftë të mirë me Werder Bremenit.

Kujtojmë se ai ka shënuar një supergol nga goditja e dënimit kundër Entracht Frankfurtit, duke bërë bujë të madhe në Gjermani.

Për më teper Rashica sapo ishte hedhur në fushë kjo i ka shtuar edhe vlerat e atij goli dhe tashmë është shpallur goli më i bukur i javësBundesliga. /albeu.com/
Shtuar më 06/09/2018, ora 14:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori