"Superman"-i Cristiano Jr. ndërpret intervistën e të atit (VIDEO)
Cristiano Ronaldos i është dashur të ndërpresë për disa çaste intervistën për një televizion portugez pasi para se të jetë një yll futbolli duhet të jetë një baba i mirë për djalin e tij të vetëm, Cristiano Jr.

"Topit të Artë" iu desh të ndalonte bashkëbisedimin me gazetarin pasi djali, i veshur si SuperMan, donte ta përqafonte.

Dhe sigurisht që Ronaldo pranoi duke folur më pas për ndjenjat e tij rreth djalit. /albeu.com/
Shtuar më 15/01/2015, ora 10:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori