Surprizohet Barcelona,Vallecano kalon në avantazh (VIDEO)
Rayo Vallecano ka arritur të kaloj në avantazh përballë Barcelonës brenda në Camp Noë, shkruan Albeu.com

De Tomas ka realizuar një super gol në minutën e 24’ duke e marë topin nga mesi i fushës dhe me një avancim të rrufeshëm drej portës së Barcelonës lëshon një të djathtë therëse jasht vijës se 16 metrave duke e përfunduar topin në rrejtë.

Barcelona asesi nuk mund ta pranojë këtë rezultat janë edhe shumë minuta në lojë dhe normalishr do të kërkohet kthimi i rezultatit nga Blaugranat.

Tani po luhet minuta e 31’. /albeu.com/

Shtuar më 09/03/2019, ora 19:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori