Surprizon bomberi Leicesterit, vjen në stërvitje me veshjen e Spajdermenit (VIDEO)
Pëlqej
Humbja e papritur ndaj Southampton nuk e hoqi buzëqeshjen te skuadra e Leicester .

Jamie Vardy u paraqit në stërvitje me veshjen e Spajdermenit duke i surprizuar të gjithë lojtarët e tjerë por dhe vetë trajnerin e skuadrës Claude Pauel.

Në fakt Vardy fillimisht u përpoq të trembë trajnerin Claude Puel, duke ja arritur qellimit. /Albeu.com/
Shtuar më 17/01/2019, ora 14:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori