Talenti austriak gol alla Maradona (VIDEO)
Gol mjaft i bukur, që të kujton atë të shënuar nga legjenda argjentinase Diego Armando Maradona, është shënuar në Champions League-n për të rinj ku autor ka qënë sulmuesi austriak i Austrisë së Vienës, Sascha Horvath.

Pasi bëri një sërë driblimesh talenti austriak mundi të shënojë në portën e Zenit St.Peterburg duke marrë ovacionet e publikut dhe përgëzimet e shokëve të skuadrës. /albeu.com/
Shtuar më 02/10/2013, ora 15:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori