Talenti brazilian që po çmend të gjithë botën (VIDEO)
Luciano Bucar është vetëm 12 vjeç dhe po mahnit të gjithë botën me talentin që posedon.

Talenti brazilian, që luan për Flamengon, ka çmendur të gjitha ekipet e mëdha duke i bërë për vete.

Për të, ndër të tjerë është e interesuar edhe Barcelona.

video mund të shikoni se çfarë këmbë të arta. /albeu.com/
Shtuar më 14/07/2018, ora 23:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori