Talenti i Barçës: Ronaldo, Ronaldinho e Messi, modelet e mia (VIDEO)
Adama Traore në faqen e parë të "Mundo Deportivo". Sulmuesi i Barcelona B shënoi në goleadën e katalanasve në Copa del Rey kundër Huescas ka fituar zemrat e të gjithëve.

"Ronaldo, Ronaldinho dhe tani Messi janë modelet e mia", është shprehur talenti katalanas.

Për Adama Traore ka shfaqur interes edhe Manchester United. /albeu.com/
Shtuar më 18/12/2014, ora 11:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori