Talenti i Bayernit shënon super gol dhe barazon rezultatin ndaj Leipzig (VIDEO)
Bayerni ka arritur të barazojë rezultatin ndaj Leipzig falë një super goli Musiala në minutën e 30'.

Talenti hyri në fushë vetëm në mimutën e 25' pasi Martinez la fushën i dëmtuar. /albeu.com/
Shtuar më 05/12/2020, ora 19:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori