Talenti i Juventusit shënon gol nga mesi i fushës (VIDEO)
Juventus po luan sfidën e parë miqësore për këtë sezon në turneun "International Champions Cup".

Bardhezinjtë kanë zhbllokuar rezultatin vetëm në minutën e 58-të falë një super goli të mbrojtësit Carlos Blanco. Talenti i "Zonjës' pa një daljeportierit të ekipit të Besart Berishës, dhe me një të djathtë të kalibruar nga 50 metra e dërgoi në fundin e rrjetës. /albeu.com/
Shtuar më 23/07/2016, ora 12:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori