Talenti i Realit shënon supergol nga goditja e dënimit (VIDEO)
Talenti brazilian Real Madridit, Vinicius Jr ka shënuar një gol fantastik nga gjuajtja e lirë, para se të ndëshkohej me kartonin e dytë të verdhë dhe të përjashtohej nga loja.

Momenti magjik erdhi kur ai shënoi fantastik nga goditja e dënimit, i cili i siguroi një pikë skuadrës së Santiago Solarit dhe i ruajti ecurinë pa humbje.

Për fat të keq për 18-vjeçarin, ai e mori kartonin e dytë të verdhë në minutën e 85', pasi arbitri vlerësoi se ai kishte simuluar.
Shtuar më 21/10/2018, ora 16:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori