Të gjithë së bashku, lojtarët e Liverpoolit nisin festën e titullit (VIDEO)
Duhej pritur 30 vite që Liverpool të fitonte titullin e Premier League.

Lojtarët e Liverpool kanë shikuar ndeshjen e Man City së bashku, dhe gëzimi i tyre pas golit të Willian ishte i madh. /albeu.com.

Shtuar më 25/06/2020, ora 23:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori