Nuk i shkojnë studentët, Rama i ulëret rektorëve dhe dekanëve
Të qeshim pak me goditjen e Sergio Ramos-it (VIDEO)
Pëlqej
Sergio Ramos bëhet sërish objekt humori mes tifozëve. Pas penalltisë së famshme të gabuar ndaj Bayern Munchen në Champions League mbrojtësi i Real Madrid ka ekzekutuar edhe një goditje dënimi për tu harruar në takimin e djeshëm ndaj Baselit.

Spanjolli mori përsipër të godiste një goditje dënimi në afërsi të zonës kundërshtare, por edhe pse pritshmëritë ishin të mëdha, ai e dërgoi topin në tribunat e "Santiago Bernabeu"-t. /albeu.com/
Shtuar më 17/09/2014, ora 14:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori