Të shtënat e lojtarit ndërpresin ndeshjen (VIDEO)
Zhurma që ndërpret një ndeshje rugby në Limache, Argjentinë, nuk është ajo e bilbilit të arbitrit. Lojtarët e rinj shtrihen menjëherë në tokë pasi dëgjojnë të shtënat e një pistolete.

Ndeshja mes Gimnasia y Tiro dhe Universitario Rc. u ndërpre pasi për shkak të një debati mes dy formacioneve një prej lojtarëve hapi zjarr.

Fatmirësisht nuk pati asnjë të lënduar. /albeu.com/
Shtuar më 12/11/2012, ora 17:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori