Tensione te Reali, Modric përplaset me shokun e skuadrës në stërvitje
Real Madrid do të kërkojë fitorën këtë fundjavë në kampionat pas humbjes turpëruese 3-0 ndaj Eibar një javë më parë, shkruan Albeu.com.

Në seancën e sotme stërvitore gazeta spanjolle ''As'' e cila është pranë klubit madrilen ka pikasur një rast tensjoni midis dy futbollistve Luka Modric dhe talentin 18 vjecar. Për më tepër shikoni Videon. /albeu.com/

Shtuar më 30/11/2018, ora 16:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori