Tenton të kopjojë Ronaldon, por e dërgon topin jashtë stadiumit (VIDEO)
Karel Espino, mbrojtës i kombëtares kubaneze të futbollit U-17, është përpjekur të ekzekutojë një goditje dënimi si Cristiano Ronaldo, por me një rezultat qesharak.

Në ndeshjen kundër SHBA-së, Espino goditi shumë fortë nga një dystancë shumë e largët, por topi për fatin e tij të keq peëfundoi jashtë stadiumit.

Atij i duhet dhe më shumë stërvitje për t'u afruar disi me gjuajtjet e portugezit. /albeu.com/

Shtuar më 16/05/2017, ora 17:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori