Tërbohet shoku i Grezdës, kap për fyti tifozin (VIDEO)
Rangers barazoi djë 1-1 dje në transfertë ndaj Hibernian duke humbur shpresat për titllin kampion që i që mungon që nga viti 2011.

Por kapiteni i ekipit të Grezdës, Xhejms Tavernier u bë protagonist një momen të lojës kur po merrte topin që kishte dalë në rivënie anësore.

Një tifoz i afrohet dhe ai e kap përfyti dhe gjithçka përfundoi në pak sekonda me ndërhyrjen e stjuardëve. Takimi përfundoi 1-1 dhe Rangers duket se po i shuhen shpresat për titullin kampion, pasi Seltiku i vendit të parë është 7 pikë larg dhe një takim më pak.
Shtuar më 09/03/2019, ora 13:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori