Tha kualifikohet Reali, tifozët dajak gazetarit (VIDEO)
Një ngjarje e dhunshme dhe aspak sportive ka ndodhur në Turqi me protagonistë kryesorë tifozët e Galatasaray. Një gazetar i televizionit turk "Beyaz TV" tha në emisionin "Derin Futbol" se Real Madrid do të eliminojë lehtësisht skuadrën nga Stambolli, deklaratë e cila u prit keq nga fanatikët turq.

Tifozë të Galatasaray tentuan të hynë në forcë në ambjentet e televizionit duke u konfrontuar fizikisht me gazetarin që bëri deklaratën. /albeu.com/
Shtuar më 05/04/2013, ora 12:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori