Thiago Messi hedh hapat e parë (VIDEO)
Ylli i Barcelonës Lionel Messi ka postuar në profilin e tij në rrjetin social Instagram një video ku shihet djali i tij Thiago teksa hedh hapat e parë, ende pa mbushur një vjeç.

Thiago Messi erdhi në jetë më 2 Nëntor 2012 pas lidhjes së yllit argjentinas me Antonella Roccuzzon dhe siç mund ta shihni në videon e mësipërme "Pleshti" duket shumë i lumtur. /albeu.com/
Shtuar më 01/10/2013, ora 19:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori