Tifozët e Atleticos vërshëllejnë Griezmannin, francezi përlotet pas fjalëve të Torresit (VIDEO)

Atletico Madrid luajti këtë të dielë ndeshjen e fundit të sezonit në La Liga, por Torres ishte në qendër të vëmendjes pasi siç kishte lajmëruar ai do ta mbyll karrierën me ekipin e tij të zemrës.

Jo çdo gjë shkoj mirë, pasi gjatë lojës tifozët vendas vërshëllyen yllin e tyre, Griezmann.

Ai përflitet për një kalim të mundshëm te Barcelona dhe kjo nuk u ka pëlqyer aspak tifozëve. Atë e qetësoi Torres, duke i hedhur dorën në qafë ai it tha : “ Ne nuk do të qortojmë për asgjë. Kemi vërtet nevojë për ty këtu”.

Kaq mjaftoi dhe Griezmann shpërtheu në lot. Vjet ai zgjodhi të qëndronte, pasi klubit iu bllokua merkatoja. Te Barcelona e presin me krahë hapur, por Griezman është në mes të një zgjedhjeje të vështirë. /albeu.com/
Shtuar më 22/05/2018, ora 18:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori