Tifozët e Dotmundit janë të çmendur, shikoni çfarë bën në stadium e Dusseldorfit (FOTO LAJM)

Borussia Dortmund po bën një sezon perfekt këtë edicion futbollistik, shkruan Albeu.com.

Por klubi verdhezi kanë një tifozeri të çmendur në Evropë.

Ata kanë hyrë në stadiumin e Dusseldorfit me flakadamë dhe me sende të tjera duke krijuar një pamje të mrekullueshme.

Dortmundit po humbet me rezultatin 1-0 ndaj Dusseldorfit. /albeu.com/
Shtuar më 18/12/2018, ora 21:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori