Tifozët e Juventusit pushtojnë Madridin (VIDEO)
Sot në orën 21:00 në mbrëmje do të luhet supersfida e Ligës së Kampioneve midis Atletico Madridit dhe Juventusit e cila do të zhvillohet në Wanda Metropolitano.

Në këtë përballje titanësh kanë udhëtuar qindra tifozët bardhezi në mbështetjë të skuadrës.

Ndërkohë disa prej tyre janë vendosur para hotelit ku skuadra e Juventusit është akomoduar dhe po u japin zemër për ndeshjen e darkës, duke iu treguar se nuk janë vetëm edhe në këtë takim. /ALBEU.COM/

Shtuar më 20/02/2019, ora 14:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori