Tifozët e Milanit: Torresi më i mirë se Balotelli (VIDEO)
Pëlqej
Tifozët e Milanit preferojnë Fernando Torresin para Mario Balotellit. Të mbledhur në aeroportin privat të Linates për të pritur ish sulmuesin e Chelsea-t, Liverpool dhe Atletico Madrid, tifozët e "Djallit" shprehen se presin shumë nga spanjolli.

Nuk kanë munguar edhe ngacmimet ndaj SuperMarios: "Luante shumë për hesapin e vetë. Ta lemë në Angli". /albeu.com/
Shtuar më 30/08/2014, ora 16:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori