Tifozët e PSG "tërbohen" në rrugët e Manchesterit (VIDEO)
Pëlqej
Tifozët e PSG janë duke u dëfryer nëpër rrugët e Manchesterit në prag të ndeshjes në Champions League mes skuadrës së tyre dhe Unitedit.

video të publikuar në rrjetet sociale, atë shihen duke kërcyer dhe brohoritur nën zhurmën dhe tymin e mjeteve piroteknike.

Ndeshja e sotme është e para mes këtyre dy skuadrave në fazën e 1/8, ndërsa ajo e kthimit do të zhvillohet pas dy jave në Paris. /albeu.com/
Shtuar më 12/02/2019, ora 19:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori