Tifozi futet në fushë, Neymar bën gjestin fantastik ndaj tij (VIDEO)

Pëlqej
PSG arriti të fitonte me përmbysje ndaj Rennes me rezultatin 1-3.

Por në fund të ndeshjes futbollisti brazilian, Neymar Jr bëri një gjest fantastik.

Një tifoz i vogël i cili hyri në fushë filloi të qante duke përqafuar braziliani, dhe ky i fundit e habiti duke i dhënë fanellë. /albeu.com/
Shtuar më 23/09/2018, ora 19:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori