Tifozi hyn në fushë pa u kuptuar, i shpëton golin skuadrës (VIDEO)
Tifozi hy në fushë pa u kuptuar, i shpëton golin skuadrës

Skuadra turke Trabzonspor ka zhvilluar një ndeshje miqësore me skuadrën italiane Parma.

Derisa italianët po fillonin një kundërsulm, një tifozë është futur në stadium dhe po i bënte presion kundërshtarit.

Ai vazhdoi ta ndiqte futbollistin e Parmës derisa topi kaloi vijën anësore.

Pas këtij rasti gjyqtari ndërpreu ndeshjen edhe pse kishte edhe 10 sekonda lojë.
Shtuar më 28/07/2019, ora 19:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori