Tifozi i vrarë, ndalet futbolli në Greqi (VIDEO)
Futbolli, dhe jo vetëm, ndaletGreqi për tifozin e vrarë nga dhuna. Ministri helen i Sporteve, Giannis Andrianos vendosi të ndalojë çdo aktivitet sportiv të fundjavës duke përfshirë edhe futbollin për shkak të vrasjes së tifozit të Ethnikos, Kostas Katsoulis nga tifozët e Kretës.


46-vjeçari u sulmua në mënyrë të dhunshme dhe pas 2 javësh në spital nuk ia doli të mbijetonte. /albeu.com/
Shtuar më 01/10/2014, ora 10:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori