Tifozi i zemëruar hedh në fushë lodrat e fëmijës (VIDEO)
Një tifoz i zemëruar argjentinas, gjatë ndeshjes midis Rosario Central dhe San Lorenzo ka hedhur në fushë një çantë brenda së cilës kishte lodra të fëmijës së tij.

habitur komentatorët televizioneve janë shprehur se "Ky baba nuk ka zemër". /albeu.com/
Shtuar më 09/09/2013, ora 18:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori