Tifozi iranian i propozon të dashurës gjatë ndeshjes (VIDEO)
Një tifoz iranian ka patur një arsye më tepër për të festuar fitoren e Kombëtares së tij përballë Emirateve të Bashkuara Arabe (1-0) në Kupën e Azisë.


Ai është filmuar teksa i propozonte për martesë të dashurës së tij, që mbante veshur një fanellë me mbishkrimin "Ruaj qetësinë dhe duaje Iranin".

Dhe sigurisht që përgjigja e vajzës ishte "Po". /albeu.com/

Shtuar më 20/01/2015, ora 15:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori