Tifozi kroat puth live gazetaren braziliane (VIDEO)
Ishte paralajmëruar edhe më parë se femrat e bukura të Brazilit do të ishin një "problem" jo vetëm për futbollistët e 32 kombëtareve, por edhe për tifozët që kanë mbërritur nga e gjithë bota. Dhe ja ku vjen rasti i parë.

Një gazetare e cila ishte duke raportuar drejëpërdrejtë për një telivizon vendas atmosferën para ndeshjes hapëse Brazil-Kroaci, ka marrë një puthje nga një tifoz kroat që ndodhej aty pranë.

Njerëzit aty pranë e pritën me sportivitet veprimin e ballkanasit, por reporteres mesa duket i pëlqeu aspak. /albeu.com/
Shtuar më 13/06/2014, ora 11:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori