Tiki-Taka uruguajane, mbyllja spektakolare (VIDEO)

Pëlqej
Tiki Taka në versionin uruguajan. Në ndeshjen e Divizionit të Parë mes El Tanque Sisley dhe Nacional, skuadra mike i dhuron publikut të stadiumit "Centenario" të Montevideos një spektakël të denjë për Barcelonën.

Dhjetë pasime të njëpasnjëshme që përfundojnë me një gjuajtje fluturimthi fantastike. Goli i takon sulmuesit Ivan Alonso, i cili vendosn fatin e ndeshjes 5 minuta para përfundimit. /albeu.com/
Shtuar më 10/10/2013, ora 14:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori