Tirana shënon dhe golin e dytë ndaj Bylisit (VIDEO)
Tirana ka shënuar dhe golin e dytë në përballjen ndaj Bylisit, e vlefshme për gjysmëfinalet e kthimit në Kupën e Shqipërisë.

Në minutën e 25’ ishte mbrojtësi Hoxhallari, i cili pas një harkimi nga këndi nga ana e Ismajlgecit, i lirë brenda zonës, pogradecari nuk ka falur, duke e shtyrë topin drejt rrjetës.

Ndeshja e parë në “Adush Muça” përfundoi me triumfin 2-1 të ballshiotëve me përmbysje.
Shtuar më 15/07/2020, ora 18:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori