Tjetër penallti, Ronaldo barazon sërish rezultatin (VIDEO)
Juventusi është me fat kur në minutat e fundit të ndeshjes Muriel prek topin me dorë dhe arbitri akordon penallti për vendasit.

Ronaldo nuk gabon përsëri, duke barazuar shifrat në minutën e 90'. /albeu.com/
Shtuar më 11/07/2020, ora 23:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori