"Toke këtu", dalin pamjet e Bonuccit me gjyqtarin që kanë marrë vëmendjen e mediave (VIDEO)
Gjesti i Rocchi me Bonuccin që akordon një faull në favor të Juventusit ka marrë vëmendjen e gjithë mediave italiane, por edhe më gjerë.

Juventusi gjithmonë është në qendër të vëmendjes për shkak të "Calciopoli" dhe tani janë vërshuar sërish pas ndeshjes në derbin e Italisë, ku "Zonja e Vjetër" fitoi 1-2.
Shtuar më 07/10/2019, ora 23:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori