Top 5 golat e Akademisë Barcelona (VIDEO)
Pavarësisht humbjeve të fundit me Real Madrid në Kupën e Mbretit dhe Milan në Champions League, barcelona mbetet një prej skuadrave më të mira dhe më spektakolare të globit. I gjithë suksesi i Blaugranave në sezonet e fundit varet nga filozofia e skuadrës, e cila e bazon punën e saj te Akademia e futbollit, e cila për momentin është më e mira dhe më e suksesshmja në planet.

Sport.Albeu.com ju servir Top 5 golat më të bukur të Akademisë së Barcelonës. Kujdes te tre golat e parë që janë të një klasi të adimirueshëm. /albeu.com/
Shtuar më 27/02/2013, ora 16:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori