Top 5 golat e javës në Brazil, dopietë e Patos (VIDEO)

Në Top 5 golat e javës së 17 të kampionatit brazilian të futbollit gjejmë dy gola të ish sulmuesit të Milan, që tani luan për Corinthians, Alexandre Pato. Skuadra e Patos fitoi 4-0 përballë Flamengos dhe ish bomberi kuqezi ka qënë një ndër më të mirët në fushën e lojës.

Goli i parë erdhi pas një aksioni model, ndërsa i dyti pas një kundërsulmi vrasës.

pas 17 javësh në krye të Serie A në Brazil ndodhet Cruzeiro me 37 pikë. /albeu.com/
Shtuar më 07/09/2013, ora 15:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori